Komfortowy, słoneczny, wygodny dom bliźniak w Leźnie ( 16 km od Gdańska ) o powierzchni użytkowej 247m2 z dwoma garażami, tarasem, ogrodem i całkiem dużą działką. Składa się on z salonu, kuchni, 2 łazienek, 4 pokoi, piwnicy i strychu.
Dom znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy w domków jednorodzinnych.
Nieruchomość ta jest godna polecenia i warta swojej ceny ze względu na wysoki standard wykończenia. Dom ten jest zbudowany w taki sposób, ze ma się wrażenie iż jest to całkiem odrębny dom, a nie dom bliźniak. Okolica jest cicha i spokojna.
W promieniu 9 km lotnisko, szkoła (3km), kościół (3km), centra handlowe (9km).

Zapraszam serdecznie na prezentacje. Warto !

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.