Ekskluzywny, słoneczny apartament  80m2 z balkonem. Położony nad piękną zieloną i cichą skarpą (1 piętro), dzięki czemu jest cisza, piękny widok za oknem oraz spokój i słońce. Apartament znajduje się w świetnie skomunikowanej (tramwaj, autobus)  i spokojnej dzielnicy w Gdańsku, przy ul. Kołodzieja.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym (wysokiej klasy AGD), sypialni, gabinetu, dużej, przestronnej nowoczesnej łazienki oraz pięknie podświetlonego holu. W salonie znajduje się zaprojektowany przez architekta podświetlany bio-kominek. Całe wnętrze apartamentu zostało zaprojektowane przez architekta, a do budowy zostały użyte najwyższej klasy materiały.

Usytuowany jest on na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą, miejscem w hali garażowej (płatnej dodatkowo 30tys., z odrębną księgę wieczystą). Słońce jest głównie od strony zachodniej, gdyż jest on dwustronny. 5 -10 minut do przystanku autobusowego, tramwajowego, szkół, oraz innych lokali handlowo-usługowych. Odległość od centrum Gdańska wynosi 4 km w linii prostej co daje możliwość bardzo szybkiego dojazdu do ścisłego centrum.

Osiedle nazywa się Słoneczne Wzgórza, składa się z nowoczesnych bloków oraz domów. Całość uzupełnia zieleń oraz park jako miejsce do spacerów, wraz z restauracją z bogatym i smacznym menu.

Koszty utrzymania są na poziomie tylko 400 zł miesięcznie.
Doskonale zaplanowany i wyposażony apartament jest gotowy do zamieszkania od zaraz.
Zapraszam na prezentację, warto!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.