Nowe mieszkanie 2 pok. 45 m2 jest położone na nowoczesnym Osiedlu wybudowanym przez Ekolan (czyli w bardzo dobrej jakości!), cieszącym się dużym uznaniem mieszkańców. Na osiedlu jest żabka, w bliskiej odlgłości Biedronką Pepco, przystanek autobusowy, pełna infrastruktura, wszystkie sklepy, siłownia, korty tenisowe, przedszkole, poczta, NFZ, 2 restauracje itp. Super komunikacja z centrum Gdańska (autobus)  oraz z obwodnicą. 2 przystanki autobusowe do pętli tramwajowej. Szkoła podstawowa (bardzo dobra, nowoczesna i z kamerami) znajduje się w odległości około 1,5 km od mieszkania.

Mieszkanie jest urządzone !!! Jest ono położone obok ulicy Podleckiego na ulicy Olimpijskiej w Gdańsku. W skład mieszkania wchodzą 2pok: sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym (kuchnia ma swoje okno, można ją oddzielić) oraz łazienka. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, wszystkie meble zostają. Do mieszkania przynależy piękny ogródek od strony południowej. Mieszkanie jest słoneczne. Mieszkanie jest bez kredytu! Możemy pomóc także w bardzo korzystnym sfinansowaniu zakupu mieszkania. Zapraszmy.

Niski czynsz: 250zł latem, zimą 350zł
Możliwość oglądania mieszkania codziennie. Zapraszam na prezentację! Warto! Mozna dzwonić w piatek do 20:00 oraz w sobotę od 11:00 do 18:00

Umowa jest na wyłączność.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500tys., dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.