Piękna działka rolna o powierzchni 4390m2 z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z własną drogą dojazdową. Położona w nadmorskiej miejscowości letniskowej Wierzchucino-Wybudowania, w gminie Krokowa (w odległości kilku km od miejscowości takich jak Dębki, Żarnowiec, Białogóra). Cena wywoławcza działki to 100 zł za m2 i podlega negocjacji.

Główne cechy działki:
– Obszar na którym leży działka objęty jest uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego, w którym zapisane jest przeznaczenie działki na cele zabudowy jednorodzinnej.
– Działka uzbrojona: na działkę doprowadzona jest kanalizacja (nie trzeba budować ani opróżniać szamba!) oraz woda, do granicy działki doprowadzona jest skrzynka prądowa.
– Równy, płaski teren idealny pod zabudowę i zagospodarowanie najbliższego otoczenia domu zgodnie z marzeniami właściciela (np. jako teren rekreacyjny, sad, winnica, itd.).
– Bardzo dobre nasłonecznienie, nawet w okresie zimowym.
– Zaciszne miejsce, od dwóch stron osłonięte połacią lasu (oddzielającego działkę od drogi), od jednej strony otwarty widok na pola uprawne.
– Zapewnia idealne warunki dla osoby ceniącej spokój, poszukującej dobrego miejsca do życia i wypoczynku dla siebie i swojej rodziny.
– Położona w odległości około 3km w linii prostej od Bałtyku oraz około 3,5km w linii prostej od Jeziora Żarnowieckiego.
– Z jednej strony opływa ją niewielki strumyk, dostarczający nawodnienie dla okolicznej roślinności.
– Pomimo położenia na uboczu, odległość od ważnych obiektów życia codziennego (przychodnia lekarska, apteka, sklep delikatesy, kościół, straż pożarna, policja) nie przekracza 2,5km.
– Księga wieczysta bez żadnych obciążeń.

Filmy pokazujące działkę:
1. https://www.dropbox.com/s/zc2dnbw68o9d2w3/Działka_Wierzchucino_2.avi?dl=0
2. https://www.dropbox.com/s/iwdhj9re638xvgq/Działka_Wierzchucino_3.avi?dl=0
3. https://www.dropbox.com/s/48b2cr05e6r43bt/Działka_Wierzchucino_4.avi?dl=0
4. https://www.dropbox.com/s/63p8s55jydf63b9/Działka_Wierzchucino_5.avi?dl=0

Zapraszam serdecznie na prezentacje. Warto!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.