38,3m2 a tak naprawdę 62m2 plus antresola! Słoneczne mieszkanie na poddaszu w świetnej lokalizacji. Składa się z salonu z wejściem na antresolę, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie ma ok 62 m2 mierząc podłogę. Ogrzewanie gazowe, częściowo podłogowe. Mieszkanie nie posiada czynszu, wynika to z faktu iż zostało wydzielone z domu jednorodzinnego. Opłaty wg zużycia oraz podatek gruntowy  ok. 120 pln raz na rok. W budynku znajdują się jeszcze dwa mieszkania. Budynek został ocieplony w 2000r. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy. Obok znajduje się szkoła podstawowa. W odległości ok 1km znajduje się Biedronka i poczta oraz dworzec kolejowy. W odległości 2.2 km znajduje się Port Rumia Centrum Handlowe Auchan.

Zainteresowanych prosimy o kontakt.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.

Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Zapraszam do kontaktu.