Mieszkanie 97,5m2 w pięknej odnowionej kamienicy znajdujące się w centrum Wrzeszcza proponuję w okazyjnej cenie! Mieszkanie składa się z 5 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki z WC. Jest możliwość podzielenia mieszkania na dwa osobne z odrębnymi wejściami. Mieszkanie jest dwustronne, wschodnio-zachodnie. Do użytku dla mieszkania przynależy duży ogrodzony ogród (około 60m2 z tarasem 12,5m2) od strony zachodniej. Na podwórku znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne (sztuk 1). Do mieszkania przynależy piwnica  około 8m2 oraz możliwośc używania strychu. Czynsz miesięczny wynosi 635 pln/mc plus koszty ogrzewania i wody wg zużycia. Mieszkanie stanowi odrebną własność. Atrakcyjna cena uwzględnia fakt, iż w mieszkaniu należy przeprowadzić remont. Lokalizacja przy ulicy Aldony, 6 minut pieszo do dworca PKP oraz Galerii Metropolia, 3 minuty do tramwaju sprawiają, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych ofert w tej lokalizacji.

Jest możliwy  dosyć szybki termin wydania!

Umowa na wyłączność!

Zapraszam inne biura nieruchomości do współpracy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500tys., dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.