Nowy bezczynszowy dom 4 pokojowy, w tym 3 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym w zabudowie bliźniaczej 6 km od Pruszcza Gdańskiego w spokojnej okolicy na nowym osiedlu domków jednorodzinnych o powierzchni użytkowej 90m2 wykończone pod klucz w 90%. Do wykończenia pozostają schody i druga łazienka. Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Cały dom posiada ogrzewanie podłogowe oraz pompę ciepła i duży zbiornik na ciepłą wodę. Okna są ciepłe 3 szybowe, a okna dachowe są bardzo dobrej renomowanej firmy Vellux.

Dom jest położony od strony południowo-zachodniej, dzięki czemu jest naturalnie oświetlony przez najdłuższą część dnia.

Duże okna nadają wrażenia czystości i przestrzeni.

W okolicy osiedle domów jednorodzinnych, dojazd drogą gminną utwardzoną.

W pobliżu znajdziemy przystanki autobusowe, kolej SKM , szkoła podstawowa w centrum miejscowości, sklepy, supermarkety, drobne sklepy i inne obiekty handlowo usługowe.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego.
Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.