Na sprzedaż nieruchomość składająca się z domu mieszkalnego posadowionego na działce w otoczeniu zieleni i własnym basenem, a także z ogromnym potencjałem przy ul. Spokojnej na renomowanym Osiedlu Słonecznym w Straszynie. Cały teren jest słoneczny, zadbany, ogrodzony.

Dom o pow. 186 m2 wybudowany został w 2002 roku parterowy. Stan techniczny bardzo dobry, gotowy do zamieszkania. Parter, duża sypialnia 2 łazienki, jedna nowa, zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem AGD, płytą indukcyjną, oraz korytarz, wiatrołap. W bryle domu znajduje się dwustanowiskowy garaż. Strych jest duży, ale tylko do wrzucenia tam rzeczy. W domu jest internet światłowodowy. Na podjeździe istnieje możliwość parkowania minimum dwóch dodatkowych samochodów.

Dom posiada piękny taras około 25m2 z wyjściem na słoneczny ogród. Taras jest dostępny od strony salonu (od strony południowo – zachodniej). Dom jest ciepły, ekologiczny i przyjazny środowisku.

Wjazd oraz teren wokół domu jest wyłożony kostką w kolorze beżu. Brama ręcznie otwierana, teren oświetlony, zadbany, bardzo przestronny i zielony.

Działka jest ogrodzona, idealnie nasłoneczniona z pięknym ogrodem, z wieloletnimi i zadbanymi drzewami i krzewami. Na posesji są również krzewy i drzewka owocowe.
Media: woda z podziałem na użytkową i ogrodową, kanalizacja, istnieje możliwość podłączenia do gazu ziemnego, który jest w drodze, internet – światłowód.

Nieruchomość jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszamy na prezentację! Warto!

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego.

Posiadamy ubezpieczenie OC, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz.

Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.