Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 88m2 z balkonem na nowoczesnym, wykonanym w pięknym stylu osiedlu w świetnej lokalizacji.

Kompleks mieszkaniowy wyróżni zarówno lokalizacja i dopracowana forma osiedla, jak i szeroka gama formatów: mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych. Wszystkie mieszkania na piętrze mają również przestronną antresolę, która umożliwi dowolną aranżację przestrzeni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500tys., dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.

Ceny nieruchomości rosną, dlatego powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.