MBI Prestige Sp. z o.o. to firma dla której najważniejszy jest człowiek i realizacja w jak najkorzystniejszy dla niego sposób poprawy warunków mieszkaniowych, zgodnie z jego oczekiwaniami. Firma oferuje zakup i sprzedaż nieruchomości takich jak domy i mieszkania na rynku pierwotnym (nowe – deweloperskie) oraz wtórnym (nieruchomości z drugiej ręki). Cechuje nas otwartość oraz innowacyjność w podejściu do pośrednictwa nieruchomości.

Doświadczenie

Mamy 15 letnie doświadczenie w branży. Tworzyliśmy profesjonalne agencje nieruchomości takie jak np. Daija, Sam Dom a także pośrednictwo finansowe Leader Finance. Doświadczenie i rzetelność sprawiły, że nasza firma bazuje głównie na poleceniach od zadowolonych klientów. Działamy głównie w Trójmieście i okolicach w przypadku mieszkań i domów oraz w całym województwie pomorskim. W przypadku transakcji wiązanych bez względu na lokalizację nieruchomości również zajmiemy się sprzedażą. Dbamy o jakość naszych usług, zależy nam na dalszych poleceniach, dlatego jesteśmy dostępni prze cały proces pośrednictwa nieruchomości a także po jego zakończeniu.

Bezpieczeństwo

Każda transakcja jest u nas ubezpieczona. Kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości jesteście Państwo objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji.
Gwarantem jest firma PZU S.A.

Najniższa cena zakupu

Większość firm oferuje kupowanie nieruchomości na rynku wtórnym bez prowizji, a tak naprawdę zawiera się ona w cenie sprzedaży nieruchomości. U nas macie Państwo wybór.
Możecie zakupić nieruchomość bez prowizji (którą zwyczajowo dla biura płaci sprzedający) lub za naszym pośrednictwem uzyskać jak najniższą cenę zakupu nieruchomości, uzgadniając wcześniej warunki współpracy.

Własna baza klientów

Mamy swoją bazę klientów zainteresowanych zainwestowaniem w nieruchomości, którzy w pierwszej kolejności otrzymują ofertę mieszkania zgłoszonego do sprzedaży. Zazwyczaj są to klienci gotówkowi, w związku z tym transakcje mają szansę na jeszcze szybsze sfinalizowanie sprzedaży.

Mobilność

Jesteśmy mobilnym biurem nieruchomości. Nasi agenci uzgadniają terminy i miejsca spotkań. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18,00 oraz poza godzinami otwarcia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Współpracujemy z wieloma innymi agencjami nieruchomości oraz portalami ogłoszeniowymi, dzięki czemu mamy szybszą możliwość sprzedaży nieruchomości.

Współpraca z rzeczoznawcą

Współpracujemy na stałe z rzeczoznawcą, który w krótkim czasie 2-3 dni jest w stanie wycenić nieruchomość, jeśli jest taka potrzeba. Jeśli poszukujecie Państwo projektu wraz z wykończeniem mieszkania, domu lub biura to również jesteśmy do Państwa dyspozycji w tym zakresie.

Korzystne oferty kredytowe

Dysponujemy korzystnymi ofertami kredytowymi i mamy dostęp do ofert większości banków. W ciągu 15 minut jesteśmy w stanie przedstawić Państwu oferty ponad 20 banków za pomocą jednego wspólnego, przejrzystego systemu. W ten sposób oszczędzamy Państwa czas zwyczajowo poświęcany na szukanie banków i porównywanie ofert. Pozwala to na szybki wybór 2-3 banków, do którego nasz doradca za Państwa zgodą składa wnioski. Dzięki naszej wieloletniej współpracy z bankami i naszej fachowości w tym zakresie jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na przyznanie kredytu. Pomagając w przejściu przez „dokumentowe” formalności dbamy o Państwa poczucie komfortu.

Przeprowadzamy Państwa rzetelnie od sprzedaży do zakupu nieruchomości wraz z finansowaniem do wykończenia pod klucz. Wszystko co dotyczy tematu nieruchomości macie Państwo w jednej firmie, oszczędzając w ten sposób czas, zapewniając przy tym bezpieczeństwo i komfort sobie oraz swojej transakcji.

Oferujemy również pomoc prawną dotyczącą skomplikowanych spraw majątkowcyh.

Pozostajemy zawsze do dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.
Zapraszamy do współpracy.