Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44 metry w stanie deweloperskim.

Osiedle zaprojektowane zostało tak aby jak najlepiej łączyć nowoczesną przestrzeń do życia z pełnym zieleni i natury otoczeniem.
Mieszkanie na parterze posiada balkon o powierzchni 5m2. Wokół budynku zostały posadzone drzewa oraz ogrody deszczowe.

Mieszkanie jest ulokowane w stronę zachodnią, co gwarantuje komfort związany z nie nagrzewaniem się w upalne dni. Zaletą jest również to, że lokal będzie oświetlony po godzinie 16-17 czyli. po powrocie pracy.

Lokal jest w naprawdę wysokim standardzie. Duże okna nadają wrażenia czystości i przestrzeni.

Dodatkowo infrastruktura okolicy jest bardzo dobrze rozwinięta, w pobliżu znajdziemy przystanki autobusowe, supermarkety, drobne sklepy, żłobki i inne obiekty handlowo usługowe. Dzięki temu, wszystko co potrzebne znajdziemy blisko osiedla, bez konieczności częstych wizyt w centrum, które znajduje się ok. 16 min. jazdy autem od mieszkania.

Ceny nieruchomości rosną, dlatego powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania nowe oraz z rynku wtórnego. Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500tys., dzięki czemu macie Państwo ubezpieczenie przeprowadzanej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Warto z nami nawiązać współpracę. Prowadzimy przez cały proces zakupu mieszkania, od finansowania i kredytu po ewentualny remont pod klucz. Chętnie udzielimy pomocy przy aranżacji wnętrza lub ewentualnej przebudowie.