DOM DO ODBIORU w 2024 roku w sierpniu!
POMPA CIEPŁA W CENIE! Dodatkowo płatna, możliwa do zainstalowania fotowoltaika.

Nowy dom wolnostojący, dwulokalowy (bliźniak) o powierzchni użytkowej 90 m2 bezczynszowy, z miejscem postojowym oraz przynależnym ogródkiem 200 m2 i pompą ciepłą.

Wyróżnia go super lokalizacja, szybki dostęp do kolei SKM oraz:

przestronność pomieszczeń,
prawie dowolność aranżacji układu pokoi wg własnych potrzeb ( przed ich wykonaniem)
wysoki poziom wykończenia i wyposażenia standardu deweloperskiego m.in. stolarkę trzyszybową na zew. w kolorze złoty dąb, elewacja docieplona jest styropianem grafitowym gr.15 najlepsze parametry izolacyjności,
wysokiej jakości podbitkę i orynnowanie Plannja, dochówkę Euronit, kotły kondensacyjne, programotory pokojowe, ogrzewanie podłogowe sterowane wg pomieszczeń, ściany i sufity cekolowane i malowane

Dom dwupoziomowy posiada parter, poddasze użytkowe oraz strych.

Parter składa się m.in. z części dziennej z kuchnią, która w zależności od indywidualnych potrzeb może być zamknięta lub występować w formie aneksu, WC oraz przestronnym salonem posiadającym panoramiczne trzyszybowe okna tarasowe z wyjściem na taras do przynależnego ogródka.

Na piętrze zostały zaprojektowane: łazienka oraz 3 pokoje z przeznaczeniem na sypialnie lub pracownie w zależności od potrzeb.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem, udzielimy dodatkowych informacji, pomożemy w każdej kwestii, w razie potrzeby znajdziemy inne mieszkanie.

Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.